O nas

_

O nas

Nasze Centrum to wiele lat tradycji i rozwoju w podążaniu za potrzebami naszych kontrahentów i ich klientów. Nasze Centrum położone w znakomitej lokalizacji Żywca to gwarancja szybkich i wygodnych zakupów wśród lokalnych firm i dużych marek. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, u nas każdy znajdzie chwilę na kupienie niezbędnych zakupów do domu i dla rodziny. Wszystkie zmiany jakie są przez nas podejmowane w naszym Centrum mają spowodować, aby nasi klienci czuli się u nas jeszcze lepiej.

targowek-zdjecie
targowek-panorama
_

Oferujemy

wspolpraca

Współpraca

_

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Targówek Centrum Targowo – Handlowe wynajmując u nasz powierzchnię pod własną działalność handlową. Nasze Centrum położone w znakomitej lokalizacji Żywca gwarantuje odpowiednią przepustowość potencjalnych klientów do odniesienia sukcesu Państwa firmy. Nowa odsłona i tradycja, którą pielęgnujemy to atuty, które doceniane są przez lokalnych klientów i wpływają na pozytywny odbiór Targówka.

Oferty Pracy

_

Zapraszamy do dołączenia do zespołu Targówek Centrum Targowo – Handlowe podejmując pracę w sklepach prowadzących przez najemców w naszym Centrum. Na tej stronie znajdziecie państwo ogłoszenia o pracę. Zapraszamy do kontaktu.

oferty-pracy